Zadzwoń i zamów: + 48 533 819 189
Regulamin płatności online

Postanowienia wstępne

Poniższy tekst stanowi regulamin sklepu oraz wypożyczalni internetowej prowadzonej pod adresem www.rent-med.pl. Operatorem sklepu jest RENT-MED Kornelia Sabara z siedzibą w: 02-830 Warszawa, Wędrowców 18A/5. Regulamin ten obowiązuje Sprzedawcę oraz wszystkich Klientów korzystających z usług tego sklepu internetowego. Niniejszy regulamin obowiązuje od 14.09.2018 roku.

Wyłączne prawo do prowadzenia wskazanego powyżej sklepu, ma firma RENT-MED Kornelia Sabara, zwana w niniejszym regulaminie Sprzedawcą.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.rent-med.pl są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług wynikające z nieznajomości lub z faktu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.

Informacje o Sprzedawcy

RENT-MED Kornelia Sabara

Wędrowców 18A/5

02-830 Warszawa

NIP: 9512288032

mBank: 42 1140 2004 0000 3802 7662 5464

Zamówienia

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Realizacja zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych (od momentu finalizacji płatności) oraz zależy od dostępności towaru.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Informacje dotyczące produktów w sklepie internetowym rent-med.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy. Poprzez wypełnienie formularza zamówienia Klient składa ofertę kupna/wypożyczenia określonego produktu.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji produktów nie oddają ich rzeczywistej wielkości – mają jedynie charakter informacyjny.

Dokonywanie zmian oraz wycofania zamówienia

Nie można dokonać zmian ani anulować zamówienia produktu, który został już wysłany do Klienta.

Wszelkie zmiany zamówienia po dokonaniu płatności (w przypadku płatności przelewem) muszą być uzgadnianie za pośrednictwem maila oraz za porozumieniem dwóch stron.

Ceny

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku wypożyczenia 23% VAT, w przypadku zakupu 8% VAT.

Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

Formy płatności

1. Płatność przelewem: 

RENT-MED Kornelia Sabara

ul. Wędrowców 18A/5, 02-830 Warszawa

mBank: 42 1140 2004 0000 3802 7662 5464

2. Płatność za pobraniem pracownikowi RENT-MED w momencie dostarczenia sprzętu do domu, bądź przy odbiorze osobistym w punkcie RENT-MED: Baletowa 73, 02-867 Warszawa.

3. Płatność za pośrednictwem płatności online - dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.


Formy i koszt dostawy

Wszystkie zamówienia na terenie Warszawy i okolic realizowane są przez firmę RENT-MED. W przypadku wypożyczenia kilku sprzętów opłata za dowóz nie jest sumowana. Koszt wyniesie najdroższy dowóz z Państwa zamówienia.

W przypadku zakupu sprzętu koszt zostanie pobrany jedynie za dowóz i wniesienie.

Opłata za dowóz poza Warszawę ustalana jest indywidualnie w drodze mailowej, bądź telefoniczej.

Paragony i faktury

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Fakturę należy zachować na wypadek ewentualnych zwrotów lub reklamacji - dotyczy zakupu sprzętu.

Terminy realizacji zamówień

Zamówiony produkt dostarczany jest w terminie od 2 do 10 dni roboczych od daty wpłynięcia zamówienia / wpłynięcia należności, jeżeli realizują Państwo płatność przelewem.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedochowanie terminu z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności w przypadku wystąpienia siły wyższej. W razie zaistnienia przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w terminie wskazanym na stronie internetowej sklepu, Sprzedawca niezwłocznie zawiadomi o nich Klienta podając jednocześnie przewidywany czas realizacji zamówienia. W takim przypadku Klient może wycofać zamówienie.

Reklamacje i zwroty  - DZIAŁ WYPOŻYCZALNII


I. Rezygnacja z zamówienia

W przypadku opcji dostawy do domu mają Państwo prawo do rezygnacji z przyjęcia sprzętu. W takiej sytuacji zostaną Państwo obarczeni jedynie kosztami dostawy. W przypadku płatności online bądź przelewem opłata za sprzęt zostanie zwrócona w takiej samej formie płatności.

W przypadku przyjęcia sprzętu u Państwa w domu, bądź wypożyczenia sprzętu z magazynu, zwrot ani wymiana nie będą możliwe a opłata za miesięczny wynajem nie zostanie zwrócona.

II. Zwroty

1. Zgłoszenie rezygnacji z dalszego wypożyczenia sprzętu medycznego powinno nastąpić przynajmniej 1 dzień  przed końcem okresu opłaconego; zgłoszenie odbioru w ostatnim dniu okresu wypożyczenia lub po tym terminie skutkuje pobraniem opłaty za kolejny pełny okres najmu. (Np. jeżeli umowa jest od dnia 21, to w celu zrezygnowania z kolejnego miesiąca należy zadzwonić najpóźniej 20 dnia kolejnego miesiąca).

2. Wypożyczony sprzęt medyczny należy zwrócić w stanie sprawnym i czystym; za zwrot brudnego sprzętu medycznego pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.

3. W przypadku dowiezienia sprzętu medycznego do Klienta, odbiór następuje po zgłoszeniu telefonicznym; wypożyczalnia ma 5 dni roboczych na odbiór wypożyczonego sprzętu.

4. Wypożyczający zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych z pogorszeniem stanu wypożyczonego sprzętu ponad  zużycie wynikające z normalnej eksploatacji.

II. Reklamacje

Wypożyczający ma prawo do korzystania z w pełni sprawnego  sprzętu medycznego; wszelkie usterki wynikające z wad ukrytych niezależnych od Wypożyczającego, Wypożyczalnia jest zobowiązana usunąć w jak najszybszym czasie.

Wypożyczalnia pobiera opłatę za dojazd w przypadku zgłoszenia bezpodstawnej usterki sprzętu medycznego (brak prądu, poluzowane kable zasilające itp.) w wysokości 1zł netto/km, jednak nie mniej jak 30 zł.


  Reklamacje i zwroty  - ZAKUP PRODUKTÓW za pośrednictwem strony www.rent-med.pl

  I Wymiana i zwrot

  Wymiany lub zwrotu sprzętu* można dokonać w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania sprzętu. Aby dokonać zwrotu sprzętu, należy wypełnić Formularz zwrotu/reklamacji (zwany dalej Formularzem), zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przywieźć go wraz ze sprzętem oraz dokumentem zakupu na adres Baletowa 73 02-793 Warszawa, bądź zamówić odbiór w naszej firmie i wręczyć dokumenty pracownikowi. Odbiór sprzętu z wyznaczonego przez Państwa miejsca jest odpłatny i ustalony według tabeli Formy i koszty dostawy.

  ZE WZGLĘDÓW HIGIENICZNYCH MATERACE ORAZ KANIULE NOSOWE  NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM.

  Zwrot wartości towaru nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez Sklep produktu nienoszącego śladów użytkowania. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Formularzu lub wysłany w korespondencji mailowej.

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  II. Reklamacje

  Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym Formularzem. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamacje prosimy odsyłać na adres:

  RENT-MED Kornelia Sabara

  Baletowa 73

  02-867 Warszawa

  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem/odbioru sprzętu w magazynie. W przypadku uznania reklamacji, uszkodzony sprzęt zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru.
  ...

  Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

  1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu jest firma RENT-MED Kornelia Sabara

  2. Firma RENT-MED Kornelia Sabara zobowiązuje się̨ do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Kupujący podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę̨ na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość́ wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

  3. Szczegółowe zasady zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych wykorzystywanych w celu realizacji zamówień przez sklep www.rent-med.pl zostały opisane w Polityce prywatności, która znajduje się pod adresem: http://rent-med.shoplo.com/strona/polityka_prywatnosci

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl