Zadzwoń i zamów: + 48 533 819 189
Jak wynająć wózek inwalidzki i sprzęt rehabilitacyjny w Warszawie?
Jak wynająć wózek inwalidzki i sprzęt rehabilitacyjny w Warszawie?

Jak wynająć wózek inwalidzki i sprzęt rehabilitacyjny w Warszawie?

 

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie to dobra opcja dla osób potrzebujących wózka inwalidzkiego, łóżka rehabilitacyjnego lub sprzętu ortopedycznego na czas rekonwalescencji. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich oferuje również chodziki i balkoniki ortopedyczne, elektryczne wózki oraz skutery dla osób niepełnosprawnych. Osoby, które mają problemy z chodzeniem i szukają sprzętu rehabilitacyjnego, znajdą tu życzliwą pomoc w wyborze najlepszego modelu, a także szereg innych udogodnień. 

Wózki inwalidzkie Warszawa

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego z Warszawy dostarczy wózek inwalidzki pod wskazany adres na terenie miasta stołecznego i okolic. W razie potrzeby obsługa wniesie urządzenie do domu klienta i zademonstruje, jak składać i rozkładać wózek rehabilitacyjny. Wszystkie dostępne modele można złożyć na czas przejazdu samochodem, zdejmując duże koła zamontowane na szybkozłącza. Pracownicy zaprezentują, jak należy korzystać ze sprzętu, wyregulować podnóżek oraz podłokietniki i kiedy używać hamulca. Istnieje możliwość dopasowania modelu wózka do specyficznych potrzeb np. pod względem szerokości siedziska. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru wózka inwalidzkiego warto skontaktować się z obsługą i zapytać o aktualnie dostępne warianty.

Jaki wózek inwalidzki do przewożenia samochodem?

Wózki inwalidzkie z warszawskiej wypożyczalni mają wiele udogodnień. Istnieje możliwość dobrania rozmiaru siedziska do swoich potrzeb, jak i inne rozwiązania, które przydają się na co dzień. Zaletą jest lekka konstrukcja oraz możliwość wypięcia dużych kół i złożenia wózka. Dla użytkowników, którzy często poruszają się samochodem, funkcjonalność wózka inwalidzkiego ma ogromne znaczenie. Oto najważniejsze udogodnienia, stosowane w wózkach inwalidzkich, które ułatwiają mobilność:

  • konstrukcja dopasowana do szybkiego składania i rozkładania,
  • koła montowane na szybkozłączach, 
  • uchylne i demontowalne podnóżki,
  • składane podłokietniki.  

 

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Poza wózkami inwalidzkimi wypożyczalnia oferuje wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Warszawie i okolicach. W przypadku długotrwałej choroby, która wymaga stałego leżenia, tego rodzaju  sprzęt rehabilitacyjny staje się nieodzowny w zapobieganiu powstawania odleżyn. Łóżka ortopedyczne na wynajem są wyposażone w wielostopniową regulację. Najbardziej zaawansowane modele mają cztery punkty łamania. Reguluje się w nich wysokości podpory pod plecy i nogi, pod kolanami, istnieje także możliwość pionizacji chorego. Regulowane barierki zapewniają leżącemu bezpieczeństwo, a umieszczona na wysięgniku trójkątna rączka do podciągania pozwala na zmianę pozycji. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu elektryczne łóżka rehabilitacyjne są nie tylko wygodne, ale również niezwykle efektywne w walce z odleżynami.  

Jaki rodzaj materaca wybrać? 

Wypożyczalnia łóżek dla chorych w Warszawie ze względów higienicznych nie wynajmuje materacy. Decydując się na łóżko, o tego typu wyposażenie trzeba zadbać we własnym zakresie. W sklepie, który działa przy wypożyczalni, istnieje możliwość zakupu nowego materaca. Dokonując wyboru, warto dopasować wariant do stopnia zaawansowania choroby, stanu pacjenta i jego potrzeb. Na co zwrócić uwagę? Na jakie rozwiązania się zdecydować? Opcji jest wiele m.in.: 

  • materac rurowy z wyjmowaną jedną komorą i funkcją przeciwodleżynową,
  • materac przeciwodleżynowy z wypustkami w kształcie bąbelków,
  • materac zmiennociśnieniowy,
  • wariant napełniany powietrzem pulsacyjnie, odpowiedni dla osoby z nadwagą.  

 

 

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa

Pacjenci z niewydolnością oddechową, po konsultacji z lekarzem specjalistą, sięgają po koncentrator tlenu na wynajem. W Warszawie wypożyczalnia zapewnia wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do stosowania w domu. Koncentrator niweluje niedobory tlenu, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, a niekiedy nawet zagrażają życiu. Urządzenie zaspokaja zapotrzebowanie dorosłej osoby na standardową ilość tlenu niezbędnego do oddychania i tym samym zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort chorego. Przed wypożyczeniem sprzętu należy skontaktować się z lekarzem pulmonologiem, który określi czas tlenoterapii oraz doprecyzuje dawki podawanego tlenu.

Uproszczona procedura wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego

Niska opłata za wynajem sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie to argument przemawiający za wyborem oferty wypożyczalni. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie istnieje możliwość użytkowania dobranego do potrzeb urządzenia do rehabilitacji, wózka inwalidzkiego lub łóżka ortopedycznego, wyposażonego w wiele udogodnień. W przypadku wózków elektrycznych oraz skuterów napędzanych przez silnik elektryczny i wyposażonych w akumulator miesięczny koszt jest wyższy. Pacjenci otrzymują w pełni sprawny sprzęt wysokiej klasy, który jest starannie serwisowany i dezynfekowany. Kolejne udogodnienie to maksymalnie uproszczona procedura i brak konieczności wpłacenia kaucji. Do zawarcia umowy i wynajmu wybranego sprzętu wystarczy dowód osobisty. 

Wypożyczalnia balkoników Warszawa

Balkoniki rehabilitacyjne zapewniają mobilność osobom z długotrwałą niepełnosprawnością ruchową, a także osobom starszym o ograniczonej mobilności. Chodziki rehabilitacyjne, które są potrzebne na krótki okres niepełnosprawności np. na czas rekonwalescencji po operacji lepiej wypożyczyć niż kupować nowe. Po kilku miesiącach rehabilitacji, gdy sprzęt przestaje być potrzebny, można rozwiązać umowę i oddać urządzenie do wypożyczalni. To ekonomiczne rozwiązanie, które nie nadwyręża budżetu. Balkoniki, chodziki i ambonki są dostępne za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Dogodne warunki najmu, niskie koszty oraz uproszczona procedura zachęcają do skorzystania z możliwości oferowanych przez firmę. Wypożyczalnia balkoników działa na terenie Warszawy oraz okolic. Istnieje możliwość dostarczenia sprzętu pod adres wskazany przez klienta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.